Стоимость услуг

Вартість послуг

Процес пошуку кандидатів на позиції низького і середнього рівня займає від 2-х до 5-ти тижнів. Для позицій високого рівня середня тривалість пошуку від 4-х до 8-ми тижнів.

Щоб скористатися нашими послугами, будь ласка, заповніть заявку , яка буде розглянута нашими фахівцями протягом одного дня.

Ви також можете зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сторінці контактів .

1. Вартість послуг для работадателей

  1. Процес пошуку кандидатів на позиції низького і середнього рівня займає від 2-х до 5-ти тижнів. Для позицій високого рівня середня тривалість пошуку від 4-х до 8-ми тижнів.
  2. Послуги з підбору персоналу виявляються на умовах передоплати. Розмір передоплати становить від 70 до 100% в залежності від складності виконання замовлення.
  3. Якість послуги забезпечується гарантією одноразової заміни підібраних кандидатів, які не пройшли випробувальний термін.
  4. Ми готові надати контактні дані наших клієнтів для перевірки відгуків про нашу роботу.

2. Вартість послуг для шукачів

  1. Складання професійного резюме - 25 грн.
  2. Складання та розміщення резюме на провідних Інтернет-сайтах з працевлаштування - 70 грн.
  3. Складання професійного резюме англійською мовою - 70 грн.


Закрити вакансії

Звертаючись до рекрутингової агенції, роботодавець в першу чергу бажає якомога швидше закрити відкриті вакансії. Вартість підбору персоналу, безпосередньо залежить від тез вимог, які виставляє клієнт.

Терміни закриття вакансій обумовлюються з кожним роботодавцем окремо. Потрібно враховувати такі фактори, які впливають на швидкість роботи рекрутера:

  • кількість відкритих вакансій;
  • вимоги, що виставляються роботодавцем;
  • досвід роботи здобувача; Рекрутингове агентство «Пропоную Роботу» працює як з прямими роботодавцями, так і з претендентами. Також ми зберігаємо в своїй базі резюме , які можуть переглядати роботодавці до того, як вони подали заявку. Знайти роботу за допомогою нашого агентства змогли маса претендентів. У свою чергу роботодавці, які звернулися до нас для закриття вакансій, залишилися задоволені нашою роботою. Рекрутингове агентство «Пропоную Роботу» - це шлях до Вашого успіху!


Jobs.ua рекомендує: