Клиентам

Підбір персоналу

У наш час стрімкого розвитку бізнесу і розширення сфер діяльності компаній однієї з найбільш важливих проблем для керівництва є пошук і підбір кваліфікованих кадрів.

Наявність в штаті компанії HR-менеджера або кадрової служби не є універсальним вирішенням проблеми пошуку персоналу. Потоки резюме на безліч вакансій, дзвінки і співбесіди з кандидатами, не підходять компанії, забирають 70% робочого часу - але ж перед менеджерами з персоналу стоїть ще багато не менш важливих завдань.

Вартість послуг і гаранти

Процес пошуку кандидатів на позиції низького і середнього рівня займає від 2-х до 5-ти тижнів. Для позицій високого рівня середня тривалість пошуку від 4-х до 8-ми тижнів.

Послуги з підбору персоналу виявляються на умовах передоплати. Розмір передоплати становить від 70 до 100% в залежності від складності виконання замовлення.

Якість послуги забезпечується гарантією одноразової заміни підібраних кандидатів, які не пройшли випробувальний термін.

Ми готові надати контактні дані наших клієнтів для перевірки відгуків про нашу роботу.

База резюме

В нашій базі ви зможете самостійно підібрати собі фахівця. Щодня оновлювана інформація завжди актуальна і свіжа. А складено професійно - все резюме дуже зручні для пошуку кандидатів.

Рекрутинг - сучасна необхідність

Кожна компанія, яка ставить перед собою амбітні завдання, для їх вирішення вимагає грамотних фахівців. Але потрібно враховувати, що такі фахівці - це рідкість, і їх пошук може зайняти багато часу.

Щоб полегшити завдання з пошуком кадрів - варто віддати пріоритет рекрутингової агенції. У сучасному ринку працевлаштування, такі агентства грають дуже важливу роль.

Звичайно, якщо мова йде про пошук водія або продавця в магазин - то це завдання можна вирішити і за допомогою сайтів з працевлаштування, одним з них є сайт компанії «Робота Плюс», подивитися можна перейшовши за цим посиланням . Але якщо вести мову про ТОП фахівцях, які покликані підняти бізнес на новий рівень, потрібно чітко розуміти, що їх так просто не знайти.

Почнемо з того, що вони не розміщують резюме на всіх сайтах, які не «кидаються» на всі вакансії які підходять їх критеріям пошуку. Їх потрібно вміти знаходити!

Рекрутингові агентства, працюють за принципом пошуку кандидата до повного закриття відкритої вакансії. Відповідно, звертаючись в таке агентство, Вам буде гарантовано закриття необхідної позиції.

Сучасні рекрутери мають в своєму арсеналі куди більше прийомів з пошуку кадрів, ніж «звичайні» менеджери по персоналу. І саме з цієї причини необхідно вибирати рекрутингове агентство, якщо постало завдання з пошуком кандидата на ТОП позицію.

Наше рекрутингове агентство працює в Києві з 2006 року. Ми намагаємося підходити до питання пошуку співробітників максимально грамотно. За цей час з нами встигли попрацювати маса компаній, і ми закрили більше сотні тисяч заявок.

Рекрутингове агентство «Пропоную Роботу» - це шлях до Вашого успіху. Довіряйте свої відкриті вакансії нам - і ми вирішимо Ваші завдання в максимально стислі терміни!

Варто звернути Вашу увагу і на нашу базу резюме : можливо там вже є той кандидат, який Вам потрібен, і, якщо Ви знайшли його, зв'яжіться з нашими фахівцями, вони підкажуть як з ним зв'язатися.
Jobs.ua рекомендує: